Şarkıcı Fatih Bulut asker eğlencesinde magandalık yaptı!

"Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısıyla fenomen olan Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde havaya 11 el ateş ederek dehşet saçtı. 

Şarkıcı Fatih Bulut asker eğlencesinde magandalık yaptı!

Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programının haberine göre, YouTube'da "Çok Sevdim Yalan Oldu" şarkısıyla dinlenme rekoru kırıp fenomen şarkıcılar arasına giren Fatih Bulut, geçtiğimiz gün bir asker eğlencesine katıldı. Belinden çıkardığı silahı havaya doğrultan Bulut'a davetlilerden birinden müdahale geldi. Müdahalelere aldırış etmeden havaya 11 el ateş açan Bulut, silahın tutukluk yapmasıyla durdu. 

Silah ruhsatlı değil!

Programa telefonla bağlanan menajer Fatih Demir, açıklamasıyla herkesi şok etti. Demir şunları söyledi: "Fatih'in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde'de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de. Cahillik demeyelim bu duruma. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih'le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih'in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Fatih Bey daha yeni uyandı, hazırlandığında açıklama yapacağız. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER