Şarkıcı Deniz Seki: '10 Kilo Verdim Yüzüme Renk Geldi'

Yazdığı ve yorumladığı şarkılarla Türk Pop Müziği’nin en önemli kadın seslerinden olan Deniz Seki'nin fazla kilolarından kurtulduğu görüldü. Seki, Spor yaparak 10 kilo verdiğini belirterek, "Spor yapın, yaşantınıza heyecan katın. 10 kilo verdim yüzüme renk geldi" dedi.

Şarkıcı Deniz Seki: '10 Kilo Verdim Yüzüme Renk Geldi'

Bodrum’da sahne alan Deniz Seki, sahnede kırmızı ve dekolte kıyafeti ile dikkat çekti. Daha önce mide küçültme operasyonu geçirdiğini belirten ve uzun bir süredir yaşam koçu Şeyda Coşkun ile birlikte egzersiz yaparak yaklaşık 10 kilo verdiğini söyleyen Seki, “Kilolarımdan kurtuldum kuş gibi hafifledim, yüzüme renk geldi, sağlıklı kalmak için spor yapın, yaşantınıza heyecan katın" diyerek konserine İyisin Tabi isimli şarkısı ile başladı. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

deniz seki

Seki yaklaşık iki saat süren performansında kendi eserlerinin yanısıra Sezen Aksu, Ahmet Kaya ve Yıldız Tilbe‘nin şarkılarına da yer verdi. Konserini Masal isimli şarkısı ile sonlandıran Deniz Seki'yi hayranları dakikalarca ayakta alkışladı. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 10:13

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE