Sanatçı Sıla’dan Heyecanlandıran Paylaşım...

Sevilen sanatçı Sıla Gençoğlu'nun Instagram paylaşımı büyük merak uyandırdı. 29.08.2020 tarihinde bizi ne bekliyor?

Sanatçı Sıla’dan Heyecanlandıran Paylaşım...

    Geçtiğimiz aylarda Hazer Armani ile evlenen ve yazdığı şarkılarıyla, sesiyle, tarzıyla Türkiye’nin sevilen sanatçılarından olan Sıla Gençoğlu, Instagram hesabından paylaşım yaptı. Paylaşımının altına “Bekleyelim, görelim..” açıklamasını ekleyen Sıla’ya takipçilerinden sevgi dolu yorumlar geldi.

“Yine De Yeni Güne Uyanmaya Sebebim Çok!” Maskesi…

   Yeni bir albüm mü? Yeni bir şarkı mı? Yeni bir klip mi? Soruları dolanırken sevenleri büyük bir heyecanla beklenti içerisinde. Ayrıca Sıla’nın üzerinde kendi sözü olan “Yine de yeni güne uyanmaya sebebim çok!” yazılı maskesi de kısa süre içinde büyük beğenileri üzerine topladı. Hem maskesi hem de paylaşımı çok beğeni alan Sıla’nın maske üzerinde yazan tarihi de dikkatten kaçmadı.

29.08.2020

   Büyük beğeni toplayan maskesinin üzerinde 29.08.2020 tarihi yani 9 gün sonranın tarihi yazıyor olması da acaba beklenilen şeyin o günle mi alakalı olduğu düşüncelerini oluşturdu. Sıla’nın da dediği gibi Oluruna Bırakalım ve Bekleyelim Görelim! İşte Sıla Gençoğlu'nun Instagram paylaşımı:

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 19:22

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE