Sanat Dünyası Gerildi! Muazzez Ersoy: "Bana Mal Edilmesin"

Seda Sayan, yaptırdığı estetik operasyonla gündeme gelmişti. Seda Sayan’ın estetik operasyonlarının sonrasında Muazzez Ersoy’un yaptığı imalı paylaşım yeni bir polemiğin fitilini ateşlemişti. Muazzez Ersoy ortaya çıkan gerginliğe sosyal medya hesabından cevap verdi.

Sanat Dünyası Gerildi! Muazzez Ersoy: "Bana Mal Edilmesin"

57 yaşındaki Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik operasyonla gündeme gelmişti. Estetik operasyonlarını saklamadan sosyal medya hesabından paylaşan Seda Sayan, konuşulan isimler arasında yerini aldı. Sayan’ın estetik operasyonun konuşulduğu günlerde Muazzez Ersoy’un “Kendine benzemek ne güzel... Filtresiz” notuyla fotoğrafını paylaşması çok manidar bulundu.

seda

Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy’un filtresiz göndermesini kendisine yaptığını söyleyen takipçisine, “Gerdirip gerdirip söylemeyenler... Ah doktor Serdar, kimlere elin değmedi ama söyleyemezler” yanıtı verdi. Seda Sayan’ın yanıtını ortalığı karıştırdı. Seda Sayan’ın sözlerinin üzerine Muazzez Ersoy sosyal medya hesabından yanıt verdi.

“BANA MAL EDİLMESİN”

İnstagram’dan yaptığı paylaşımda şöhretli kişileri ima etmediğini dile getiren usta sanatçı, “Ben instagram'daki yorumumu herkes için yaptım, şöhretli bir kişi ya da kişiler için söylemedim. Photoshop'lar çok abartılıyor, insanların normal halleriyle İnstagram'daki fotoğrafları arasında dağlar kadar fark var; photoshopla insanların başka bir insana dönüşmesine karşıyım. Bu arada estetiğe de karşı değilim ki. Beni tanıyanlar, bilirler ki ne polemik severim ne de bu tarz durumlarda kalmayı. Takipçilerin, yorum yapanların sözleri de, yorumları da bana mal edilmesin” notunu ekledi.

muazzez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER