‘Sakin Ol Şampiyon, Evdeyim’ Diyen Hacı Sabancı’nın Yalısı Merak Konusu Oldu

Açık havada spor yapmasına tepki gösteren takipçisine ‘Sakin ol şampiyon, evdeyim’ diyen Hacı Sabancı’nın yalısı merak konusu oldu.

‘Sakin Ol Şampiyon, Evdeyim’ Diyen Hacı Sabancı’nın Yalısı Merak Konusu Oldu

Ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle ‘evde kal’ çağrılarına uyan Hacı Sabancı, önceki gün Instagram hesabından spor yapmayı ihmal etmediğini gösteren bir paylaşımda bulundu. Salgına rağmen dışarıda olmasına tepki gösteren bir takipçisine ise “Sakin ol şampiyon, evdeyim” şeklinde verdiği cevapla gündem oldu. Şimdi herkes internette Hacı Sabancı’nın yalısını araştırmaya başladı.

İşte Hacı Sabancı’nın o yalısı…

NE OLMUŞTU?..

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’de de vakaların günden güne arttığı ölümcül koronavirüs nedeniyle herkes evlerine kapandı. Bu isimlerden biri olan Hacı Sabancı, önceki gün açık havada bisiklet ile kardio yaparken çekildiği fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ancak Hacı Sabancı’nın koronavirüse rağmen dışarıda olmasına tepki gösteren bir takipçisi, “İnanamıyorum size. Devlet dışarı çıkmayın diyor, siz dışarıdasınız spor bahanesiyle. Pes yani” şeklinde yorumda bulundu. Hacı Sabancı’nın, “Sakin ol şampiyon, evdeyim” diye verdiği yanıt ise gündem oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 08:10

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER