Şahsenem'e altından gelinlik!

Gülay moda evi tasarımcısı Fatoş Akyıldız tarafından tasarlanan altın gelinlik 2014 yılında Dubaili bir şeyhin müstakbel eşi için hazırlanmıştı. İki buçuk ay süren çalışmayla hazırlanan 55 kilo ağırlığındaki gelinlik dünyanın en pahalın gelinliği unvanına sahip olmuştu.

Şahsenem'e altından gelinlik!

900 adet altın zümrüt  yakut ve safir taşları ile hint kumaşından  yapılan gelinlik, maddi değeriyle de dudak uçuklatan cinsten bir tasarım olarak moda dünyasındaki yerini aldı. Pop müzik sanatçısı Şahsenem’in de sahne kıyafetlerini tasarlayan Fatoş Aktıldız, dünya çapında sükse yapan altın gelinliğin yapacağı defilede Şahsenem’e giydirmek istiyor.

Şahsenem'e altından gelinlik!

Şahsenem için hazırladığı Kraliçe kreasyonuyla adından bahsettiren Fatoş Akyıldız “Şahsenem benim tasarımlarımı güzel taşıyor dünya çapında konuşulan kıyafetimi defilemde onun sergilemesini arzu ediyorum” dedi.

Şahsenem'e altından gelinlik!

Defile için altın gelinliğin arkasına iki kanat ekleyen Fatoş Akyıldız. en değerli tasarımına altın melek adını verdi. Yapacağı defile ile büyük sükse yapmayı hedefleyen Fatoş Akyıldız, belli konseptler altında topladığı kreasyonu için yılın defilesi olacak ifadesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER