Sahne kıyafetleriyle tartışma yaratan Gülşen'den çamaşırsız dans şov!

Ünlü popçu Gülşen'in ev haliyle çektiği 'Kardeşim helikopter' şarkısı eşliğinde dans ettiği videosunda iç çamaşırı olmadan giydiği hırka dikkatlerden kaçmadı.

Sahne kıyafetleriyle tartışma yaratan Gülşen'den çamaşırsız dans şov!

Her yaptığı olay olan başarılı sanatçı Gülşen, yine sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Daha önce iç çamaşırının göründüğü kostümle sahneye  çıkması uzun süre konuşulmuşut. Gülşen tepkilerin odağı haline gelmişti. 

gülşen sahne

Gülşen de sessiz kalamamış ve bir açıklama yayınlamıştı: 

Son konserimde dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar veririm. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içerisinde yaşamaktır bütün hikâye...


konuya dai tartışmalar devam ederken Ünlü popçudan bu kez de seksi helikopter dansı geldi. Sütyensiz hırkasının bir düğmesini ilikleyip ayna karşısına gelen Gülşen sosyal medyada olay oldu. 

YORUM EKLE