Şahan Gökbakar Instagram'a damga vuracak mesajla hesabı açtı

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, bir süredir paylaşım yapmadığı Instagram'a geri döndü. Gökbakar'ın geri dönüşü ise son günlerin dikkat çeken tabiat olayı deniz musilajı ile ilgili oldu.

Şahan Gökbakar Instagram'a damga vuracak mesajla hesabı açtı

Recep İvedik film serileriyle sinema gişelerinde büyük başarı yakalayan Şahan Gökbakar, dondurma kararı aldığı Instagram'a geri döndü. 

Şahan GökbakarRecep İvedik tiplemesiyle Türk sinema seyircisiyle görülmemiş bir bağ kurdu. Yarattığı karakter için yaptığı her film gişede büyük başarılara imza attı.

Her şey iyi güzel derken Şahan Gökbakar geçtiğimiz yılın Eylül ayında aldığı sürpriz bir kararla 2 milyona yakın takipçisi bulunan Instagram hesabını aniden kapattı.

"GELİYOR GELMEKTE OLAN"

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında Instagram hesabını kapatma kararı alan Şahan Gökbakar, aradan geçen 9 ayın sonunda Marmara denizini kaplayan musilaj tehlikesini Instagram hesabından paylaştı. "Geliyor gelmekte olan" mesajı paylaşan Gökbakar'ın dönüşü sosyal medyada olay oldu.

şahan gökbakar instagram

"EFSANE GERİ DÖNDÜ"

Şahan Gökbakar'ın Instagram'da uzun bir aradan sonra ilk kez paylaşım yapması "Efsane geri döndü" yorumlarının  yapılmasına neden oldu. Gökbakar'ın musilaj paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

"GEÇİCİ OLARAK KAPATTIM"

Twitter üzerinden neden Instagram'ı kapattığını açıklayan Gökbakar, “Instagram hesabımı geçici olarak dondurdum. Boş vaktimi, boşa geçirmek istemiyorum… Youtube yaparım arada sırada. Ha baktım olmuyo açarım geri. Bir süre 4 elementle meşgul olacağım.” şeklinde konuşmuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2021, 21:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE