Sadakatsiz'in Haluk'u, Burak Sergen'e şok üstüne şok! Uzaklaştırma kararı aldı!

Burak Sergen'in eşi Nihan Ünsal ile yasak aşk yaşayan Özer Kocer'in eşi Züleyha Şehitoğlu sessizliğini bozdu. "İşin içinde hemşiresi var!"

Sadakatsiz'in Haluk'u, Burak Sergen'e şok üstüne şok! Uzaklaştırma kararı aldı!

İhanet iddiaları sonrası oyuncu Burak Sergen'in "Beni aldattı" dediği eşi Nihan Ünsal'ın adının aşk dedikodularına karıştığı Özer Kaçmaz'ın eşi Züleyha Şehitoğlu konuştu.

Sadakatsiz’ dizisinin ‘Haluk Güçlü’sü Burak Sergen, 46 gün corona virüsü tedavisi görmüştü. Ünlü oyuncu hastalığı atlattı taburcu oldu... Taburcu oldu olmasına kendisini bekleyen kötü günlerde habersiz bir şekilde 2 yıllık nişanlısı Nihan Ünsal'la evlendi. 4 Haziran’da kıyılan nikahtan sonra Sergen, “Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum” bile demişti. Ancak tam bu günlerden sonra film ve dizi senaryolarını aratmayan bir olay patlak verdi.

Nihan Ünsal, iş insanı Özer Kaçmaz ile sevgili olmuştu.İhanet fotoğraflandı. Boy boy fotoğraflar ortaya çıktı. Burak Sergen, hemen boşanma davası açtı. Ünsal ise Özer Kaçmaz’la el ele çekilen fotoğraflarının eski olduğunu, herhangi bir ihanet olayının yaşanmadığını savundu.

ÖZER KAÇMAZ'IN 2018'DE BOŞANIP TEKRAR BARIŞTIĞI EŞİ ZÜLEYHA ŞEHİTOĞLU KONUŞTU!

Bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Şehitoğlu açtı ağzını yumdu gözünü... Züleyha Şehitoğlu açıklamasında; “Özer Kaçmaz’la 2018’de boşandık, sonra yeniden barıştık ve aynı evde yaşamaya başladık. Bu kadın annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Özer’le kavgamız sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu kadın eşimi (Özer Kaçmaz) ‘Ben seni eskiden beri çok beğeniyordum’ deyip ayartmış. Eve girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca ilişkisi yaşamadığına, iki arkadaş gibi olduklarına eşimi ikna etmiş.” dedi.

"HEMŞİRESİ İŞİN İÇİNDE! PİS İŞLER DÖNÜYOR!"

Özer Kaçmaz ile Nihan Ünsal’ın fotoğraflarının eski değil, yeni çekildiğini belirten Züleyha Şehitoğlu şöyle devam etti: “O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu kadın da oraya gidiyormuş. Burak Sergen’in hemşiresi de işin içinde. Eşim saftır, bu kadının kendisine aşık olduğuna inanmış ama şimdi her şeyi gördü. Burak Sergen’e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın. Burak Bey’in davasında da şahitlik yapmaya hazırım.”

UZAKLAŞTIRMA KARARI!

Boşanma davası açan Burak Sergen de ardından eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 09:34

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE