Sabancı'lar Tekne Turu Yaptı! Hacı Sabancı Aldığı Kilolarla Dikkat Çekti(Video Haber)

Fethi Kamışlı ve Hacı Sabancı, kız arkadaşlarıyla birlikte mavi tura çıktı. Cennet Koyu’na demirleyen sosyetik isimler magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer’e yakalandı. Sabancı ailesinin uçarı ismi Hacı Sabancı'nın kilo almış hali dikkatlerden kaçmadı.

Objektifimize ilk önce Sabancı ailesinin mütevazılığıyla tanınan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden üyesi Fethi Sabancı Kamışlı takıldı. Bir kız arkadaşıyla birlikte denizin ve güneşin tadını çıkartan Kamışlı bir sür güneşlendikten sonra içeri geçti.

Sabancı ailesinin uçarı çocuğu Hacı Sabancı sıcaktan bunalmış olacak ki kendisini serin sulara bıraktı. O sırada sevgilisi Nazlı Kayı teknede oturmayı tercih etti.

Duş alırken görüntülenen Hacı Sabancı’nın çok kilo almış olduğu fark edildi. Mide küçültme operasyonuyla zayıflayan sosyetik isim pandemi döneminde formunu koruyamamış.

Teknenin güneşliklerini kapattıran grup bir süre masanın etrafında sohbet ettikten sonra mavi tura son verip botla tekneden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 09:00

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE