Saat Sorusu Burcu Esmersoy'u Sinirlendirdi: Koşar Adım Uzaklaştı (Video Haber)

Sosyal medyayı aktif kullanan Burcu Esmersoy, son paylaşımıyla da bir hayli konuşuldu. Paylaştığı fotoğraftaki saat detayı ile dikkatleri çeken Esmersoy, sorularulan sorulara sinirlenerek oradan uzaklaştı.

Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte soluğu tatilde alan Burcu Esmersoy, yazın tadını çıkarmaya hız kesmeden devam ediyor. Kısa süreliğine İstanbul’a gelen Esmersoy, önceki gün Magazinburada.net kameralarına yakalandı.

300 BİN LİRALIK SAAT

Son olarak İtalyan sevgilisiyle yaptığı tekne tatilinde paylaştığı fotoğrafla gündeme oturan Esmersoy, 300 bin liralık saatini de göstererek olumlu olumsuz birçok yorumla karşı karşıya kalmıştı.

burcu esmersoy

Muhabirlerimizin konu hakkında soru sormasına sinirlenen Burcu Esmersoy, röportajı yarıda kesti ve arkasını dönerek koşar adım oradan uzaklaştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 15:26

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE