Röportaj Sırasında Serdar Ortaç'a Olay Tepki! 'Sen Adam Değilsin!'

Serdar Ortaç ile Seçil Gür çifti önceki gün Bebek’te görüntülendi. Gazetecilerle keyifli bir röportaj yapan çift, sokaktan geçen bir vatandaşın Serdar Ortaç’a “Sen adam değilsin” demesiyle neye uğradığını şaşırdı.

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında yer alan Serdar Ortaç ile Seçil Gür çifti önceki gün Bebek’te kameralara takıldı. Mekanın kapanış saatinde  görüntülenen ikili gazetecilerin röportaj isteğini kırmadı.

Serdar Ortaç, “Kahve içmeye geldik. Vakit bitince de kalkıyoruz. Artık böyle, alışacağız” derken Seçil Gür pandemi şartlarına hiç alışamadığını söyledi.

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’da konuk oyuncu olarak yer alan Serdar Ortaç, dizi hakkında konuştu.

Röportaj Sırasında Serdar Ortaç'a Olay Tepki! 'Sen Adam Değilsin!'

SENARYOYU ANLATTI
Röportaj sırasında kendini kaptıran ünlü şarkıcı farkında olmadan spoiler verdi.

“Finalde bir tane şarkı yapacağım ve şöyle bitirmeyi hayal ediyoruz: Serdar Ortaç sonunda yazın şarkısını yaptı ve Menajerimi Ara’daki bunalımı bitti ve artık çok mutlu ‘yaşasın’ yapacağız.”

Gazetecilerin, “Senaryoyu anlattınız” demesi üzerine hatasını fark eden Serdar Ortaç “Anlattım değil mi?” diyerek başını öne eğerken Seçil Gür ise “Senaryo değişecek!” dedi.

“BÖYLE BİR EKİPLE DİZİ ÇEKMEK ÇOK KEYİFLİ..”
Oyunculuğun çok keyifli olduğunu söyleyen Ortaç, dizinin yapım şirketi Ay Yapımı öve öve bitiremedi. Şirketin çok hızlı çalıştığını ifade eden Ortaç, “Bizim zamanımızda 45 dakika ışığın kurulmasını beklerdik. Böyle bir ekiple dizi çekmek çok keyifli” diye konuştu.

Serdar Ortaç, “Hayatınızı yazmak ister miydiniz ya da hayatınız film olur muydu?” sorusuna “Olurdu herhalde” cevabını verdi. O sırada araya giren Seçil Gür “Senaryoyu ben yazacağım” dedi.

Sonrasında ise ikili arasında şu diyalog yaşandı:

Serdar Ortaç: Aslında ben öbür aleme gittikten sonra Seço yaz bir tane!

Seçil Gür: Belki ben senden önce gideceğim?

Serdar Ortaç: Hayır Allah korusun! Allah geçinden versin. Yaz beni. Yaşadıklarımızı yaz, ev halimi yaz.

“DEĞİŞKEN BİR RUH HALİ VAR. 3 KİŞİYLE YAŞIYORUM..”
Seçil Gür, “Serdar Ortaç’ın en çok neyine değinirsiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Ruh haline… Değişken bir ruh hali var. 3 kişiyle yaşıyorum. En sevmediğim özelliği ise bir gün siyaha beyaz diyor bir gün beyaza siyah diyor… “

Serdar Ortaç ise, “Değişken bir ruh halim var. Sabah başka kalkıyorum, akşam başka yatıyorum” diye konuştu.

“BENİM GİBİ BİR ADAMA TAHAMMÜL EDEBİLİYOR..”
Serdar Ortaç, “Seçil Gür nasıl bir insan? Kötü özellikleri var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“10 numara bir insan! Kötü özellikleri var… Çok panik abi ya. Hele sevgili olunca daha da zor geliyor. Her şey anında olsun istiyor. ‘Yavrum öyle hayat dönmez’ diyorum ama o da hırslı. Oğlak burcu. Kötü özellik başka göremiyorum valla. Bir kere aşkı çok güzel. Arkadaşlığı zor olabilir. Ama sevdiği için benim gibi bir adama tahammül edebiliyor. Tek kelime ile anlatacak olursam benim için aşk… Aşkım o benim. “

VATANDAŞIN ANLAMSIZ TEPKİSİNE SAKİN CEVAP VERDİ
İkilinin röportajı sırasında sokaktan geçen bir vatandaş Serdar Ortaç’a “Sen adam değilsin” sözleriyle tepki gösterdi. Vatandaşın anlamsız tepkisini “Yapma be abi” sözleriyle naif bir şekilde karşılayan Serdar Ortaç, gazetecilere teşekkür ederek röportajı sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER