Rıza Sarraf ile Aynı Evde Yakalanan Hadise Yapacağını Yaptı

Ebru Gündeş'in kocası Rıza Sarraf'tan boşanmasına gerekçe gösterilen Hadise, iddialara 'Kimse benim şerefimi ve namusumu lekeleyemez' diyerek savunmaya geçti. Hadise, 'ihanet' haberleri için şimdi de yayın yasağı aldırdı.

Rıza Sarraf ile Aynı Evde Yakalanan Hadise Yapacağını Yaptı

Hadise son dönemin en büyük ihanet bombasının başrolüne adını altın harflerle yazdırdı.

Şuşu lakaplı falcı Şengül Boybaş'ın açıklalamarı sonra Rıza Sarraf'la yasak aşk yaşadığı öğrenilen Hadise, iddilar karşısında 'namus' çıkışı yaptı.

İddialar gerçekten inanılmaz ve tüm taraflar da ünlü olunca flaşlar bu üçlünün üzerine patladı.

ebru gündeş rıza sarraf

Hadise, Rıza Sarraf ile ilişki yaşadığına yönelik hakkında çıkan iddialar sonrası harekete geçerek yayınların durdurulması yönünde karar aldırdı.

AİLE BİRLİĞİNİN TEMELDEN SARSILDIĞI İFADE EDİLDİ

Sanatçı Ebru Gündeş, Rıza Sarraf ile 11 yıllık evliliğini Bodrum Aile Mahkemesi'ne açtığı dava ile sonlandırmak istemişti.

Gündeş dilekçesinde Rıza Sarraf'ın başka kadınlar ile ilişkisi olduğunu söyleyerek aile birliğinin temelden sarsıldığını ifade etmişti.

"KİMSE BENİM NAMUS VE ŞEREFİMİ LEKELEYEMEZ"

Gündeş'in boşanma dilekçesinde yer alan "Başka kadınlar ile ilişkisi var" iddiasının ardından, o kadınlardan birinin Hadise olduğu öne sürülmüştü.

İddiaların ardından Hadise, avukatı Hakan Öncel aracılığıyla mahkemeye başvurarak yayın yasağı istedi.

Mahkeme Hadise hakkında yazılı-görsel basın ve sosyal medya hesaplarında yapılacak yayınların durdurulmasına karar verdi.

hadise

Hadise'nin aldırdığı yasak sonrasında Rıza Sarraf'la Miami'deki o evde neden buluştuğu, gerçekten böyle bir yasak aşkın varlığının doğruluğunun tespiti için aralanacak kapılar hukuki olarak kapandı.

Ancak bir sözü burada hatırlatalım, 'Bir şeyin şüyuu vukuudan beterdir." Nokta.

Ferit Devellioğlu'nun "Osmanlıca - Türkçe ansiklopedik lügat"inden: "şüyu = herkesçe duyulma, yayılma, bilinme";

vuku = olma, oluş".

Yani: Bir şeyin önceden, herkes tarafından duyulması onun olmasından daha zararlıdır!

rıza sarraf

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 08:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE