Rıza Kocaoğlu ve Sevgilisi Hazal Subaşı İlk Kez Böyle Görüntülendi (Video Haber)

Show TV'nin Çukur dizisinde tanışıp aşık olan genç çift Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı ilk kez yan yana Bodrum'da tatil yaparken magazinburada.net kameralarına yakalandı.

Show TV'nin Çukur dizisinde tanışıp aşık olan genç çift Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı ilk kez yan yana Bodrum'da tatil yaparken magazinburada.net kameralarına yakalandı. Aşklarını sosyal medyadan ilan eden çift birlikte Bodrum'da kışın yorgunluğunu atıyor. Muhabirimiz Kamil Sümer'in en doğal halleriyle görüntülediği genç aşıklar, birlikte güneşlenip deniz keyfi yaptı.

SEZONU BODRUM'DA AÇTILAR

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından paylaştıkları kareyle aşklarını resmen duyuran Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı sezonu Bodrum’da açtı. Taze aşıkların birlikte çıktıkları ilk tatili MagazinBurada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer görüntüledi. Rıza Kocaoğlu’un pandemi sürecinde kilo aldığı gözlerden kaçmazken sevgilisi Hazal Subaşı’nın ise formunu koruduğu görüldü.

RIZA PANDEMİ DÖNEMİNDE KİLO ALMIŞ!

Korona döneminde setlere ara verilmesi yüzünden kendisini eve kapatan Çukur'un Aliço'su Rıza Kocaoğlu'nun pandemi döneminde biraz kilo aldığı gözlendi. Kocaoğlu'nun genç sevgilisi Hazal Subaşı ise fit halinden hiçbir şey kaybetmemiş.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 23:36

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maria
Maria - 2 hafta Önce

Jak chce subasi ciala