Reynmen'le Aşk Yaşayan Çağla Demir'in Koronavirüs Testi...

Reynmen lakabı ile tanınan sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, önceki gün koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Bu gelişme üzerine Reynmen'in oyuncu sevgilisi Çağla Demir, apar topar özel bir hastanede test yaptırdı.

Reynmen'le Aşk Yaşayan Çağla Demir'in Koronavirüs Testi...

Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabında yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamış, Instagram hesabından paylaşmıştı. Reynmen, "Yakın zamanda temas ettiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" mesajıyla yayınladığı videosu sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü. Öte yandan Reynmen'in oyuncu sevgilisi Çağla Demir, apar topar özel bir hastanede test yaptırdı.

KORONAVİRÜS TESTİ NEGATİF

Güzel oyuncu test sonucunun negatif çıkması üzerine derin bir nefes aldı. Öte yandan önceki gün Reynmen'in grip belirtileri başlayınca Bodrum'dan İstanbul'a döndüğü belirtildi.

Çağla Demir

Korona testi yaptıran Reynmen'in sonuç pozitif çıkınca kendini evde karantinaya aldığı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 13:16

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE