Reynmen Koronavirüs Olduğunu Açıkladı: Temas Ettiğim Herkes...

Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabında yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. 15 Eylül 2020 tarihli Koronavirüs testinin sonucunu Instagram story yapan Reynmen, "Yakın zamanda temas ettiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" mesajı paylaştı.

Reynmen Koronavirüs Olduğunu Açıkladı: Temas Ettiğim Herkes...

Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabında yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

reynmen zafer işareti

15 Eylül 2020 tarihli Koronavirüs testinin sonucunu Instagram story yapan Reynmen, "Yakın zamanda temas ettiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" mesajı paylaştı.

reynmen koronavirüs test sonucu

REYNMEN: VİRÜSÜ KENDİM ÜRETMEDİM

Reynmen, "Evdeyim, karantinadayım, dışarı çıkmıyorum kimseyle temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyardım. Gidip kendileri test yaptırsınlar. Sonuçta bunu ben de birinden kaptım, kendi içimde üretmedim. Herkes dikkat etsin" dedi.

TÜRKİYE'DE 15 EYLÜL KORONAVİRÜS RAPORU: 67 KİŞİ ÖLDÜ 1742 YENİ VAKA TESPİT EDİLDİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de Koronavirüs nedeniyle 67 kişinin daha hayatını kaybettiğini, 1742 yeni vaka tespit edildiğini açıkladı. Böylece toplam ölü sayısı 7 bin 186'ya, vaka sayısı 294 bin 620'ye yükseldi.

Sağlık Bakanı Koca, yeni tip Koronavirüs'ün (Covid-19) Türkiye'deki güncel durumuna ilişkin Sağlık Bakanlığı'nın verilerini paylaştı.

15 eylül 2020 koronavirüs tablosu

Bakan Koca'nın paylaşımı şöyle:

"Aktif hasta sayımız da ağır hasta sayımız da artmaya devam ediyor. Kayıplarımız can yakmaya devam ediyor. İyileşenlerimizin sayısı kayıplarımızın sayısını ancak tedbirle geçebilir. Mücadelede GÜÇ BİRLİĞİ yaparsak virüsü yenebiliriz."

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 21:35

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE