Reynmen Kendisine Hakaret Eden Arto Hakkında Şikayetçi Oldu! “Artık yeter!”

Sosyal medya fenomeni Reynmen, kendisine hakaret eden Arto hakkında şikayetçi oldu. Reynmen, “Covid-19’a yakalandım. Bununla bile dalga geçti. Artık yeter” dedi.

Reynmen Kendisine Hakaret Eden Arto Hakkında Şikayetçi Oldu! “Artık yeter!”

Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, kendisine hakaret eden şarkıcı Arto hakkında şikayetçi oldu. Günaydın’ın haberine göre Reynmen, “Covid-19’a yakalandım. Bununla bile dalga geçti. Artık yeter” dedi.

Reynmen Arto Hakkında Şikayetçi Oldu! “Artık yeter!”

ÖDÜL ALDIM, ÇEKEMİYOR
Sosyal medya üzerinden Reynmen'in adıyla yayınladığı bir videoda 'Sen kimsin y…, Çiko'yu tuttun mu? lan, en çok tıklanan benim. Hani halk senin arkandaydı' şeklinde sözler sarf ettiğini ileri sürerek bir yarışma programında aldığı en iyi şarkıcı ödülü sonrası kendisinin bu durumu çekemediğini bu nedenle dalga konusu paylaşımlar yaptığını anlattı.

"ALLAH BİZİ MİKROPLARDAN KORUYOR.."

Reynmen Arto Hakkında Şikayetçi Oldu! “Artık yeter!”
Geçtiğimiz günlerde Covid-19’a yakalanan ve tedavi gören Reynmen hastalık sürecini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Arto ise Reynmen’in Covid-19’a yakalanmasının ardından, “Allah bizi mikroplardan koruyor Reynmencim” sözleriyle ünlü fenomenin hastalığını ti’ye almıştı.
Reynmen ise, Arto’nun yaptığı bu paylaşımı gerekçe gösterek “Hastalığımla bile dalga geçti. Artık yeter” diyerek Arto hakkında şikayetçi oldu. 
Reynmen’in Arto hakkındaki ihbarından sonra olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jajaja
Jajaja - 9 ay Önce

Ya ben bu gerizekalı artoya ve programına bir türlü anlam veremiyorum yahu kardeşim giren bişey varsa haber yapma,pirim kasma yok efendim "mikroplar bize bulaşmıyo" pardon da siz başlı başına bir "mikrop" olduğun için zaten bulaşmaz ama sana o kadar acıyorum ki bi insanın hastalığından pirim kasacak kadar karektersizsin.

SIRADAKİ HABER