Reynmen Farah Zeynep Abdullah'ı Çabuk Unuttu! Bu Güzeli Kollarına Aldı

Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş, Farah Zeynep Abdullah'ı çabuk unuttu! Başka bir güzelle sarmaş dolaş görüntülendi. Reynmen ve Farah Zeynep Abdullah birlikte görüntülenerek aşk iddialarının ortaya çıkmasına neden olmuştu. Ancak ikili arasındaki ilişki başlamadan bitti. Reynmen, Miss Fashion 2020 güzeli Elif Yılmaz ile birlikte Bodrum'da yakalandı.

Reynmen Farah Zeynep Abdullah'ı Çabuk Unuttu! Bu Güzeli Kollarına Aldı

Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş, Farah Zeynep Abdullah'ı çabuk unuttu!

reynmen

Başka bir güzelle sarmaş dolaş görüntülendi. Reynmen ve Farah Zeynep Abdullah birlikte görüntülenerek aşk iddialarının ortaya çıkmasına neden olmuştu.

reynmen farah zeynep abdullah

Ancak ikili arasındaki ilişki başlamadan bitti. Reynmen, Miss Fashion 2020 güzeli Elif Yılmaz ile birlikte Bodrum'da yakalandı.

reynmen elif yılmaz
Sosyal medyada tanındıktan sonra kariyer basamaklarını bir bir tırmanan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, aşk hayatında da hızlı ileriliyor.

Son olarak oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile fotoğrafları çıkan ünlü fenomen, bu kez de tatil cenneti Bodrum'da Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz ile görüntülendi.

reynmen yusuf aktaş

REYNMEN ELİF YILMAZ'IN ETRAFINDA PERVANE OLDU

Reynmen'in Elif Yılmaz'ı yakın markaja alması, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan magazin olaylarından oldu.

elif yılmaz miss fashion

İKİLİNİN FOTOĞRAFINA YORUMLAR ARDI ARDINA GELDİ

İkilinin fotoğraflarının internete düşmesi üzerine sosyal medyada Reynmen'e, "Farah'ı aldatıyor musun?", "Kiminle birlikte olduğunu anlamadık" yorumları yapıldı.

elif yılmaz

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 11:42

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE