Reymen'e isim şoku! Başkası tarafından kullanılıyormuş!

Gerçek adı Yusuf Aktaş olan ve Reynmen olarak tanınan Youtube fenomeni, kullandığı ismin başka bir markaya ait olduğunu öğrenince şok oldu.

Reymen'e isim şoku! Başkası tarafından kullanılıyormuş!

Youtube üzerinde yaptığı şarkılarla bilinen Reynmen, kullandığı ismin başka bir markaya ait olduğunu öğrenmesiyle hayatının şokunu yaşadı. Uzun zamandır Reynmen ismiyle bilinen, hatta bu isimle ünlenen Aktaş, ismini değiştirmek zorunda kaldı.

Haberlere göre Reynmen ismi 2 Kasım 2018 tarihinde tescillenen bir marka haline gelmişti. Ömer Duvaklı tarafından 12 Kasım 2018 yılında tescillenmesi sebebiyle hiçbir kişi tarafından kullanılamaz hale getirilmişti.

Karara itiraz etti, reddedildi

Reynmen ismi ile ünlenen Yusuf Aktaş, Ömer Duvaklı'nın isim kullanım hakkına itiraz ettiyse de bu itiraz reddedildi. Reynmen ismi, 12 Kasım 2018 yılında tescillenmesi sebebiyle hiçbir kişi tarafından kullanılamaz hale getirilmişti.

İkinci bir plan düşünen Aktaş, Reynmen ismini artık kullanamayacak olması nedeniyle ismini "R Reynmen" olarak değiştirdi. 

Milyonlarca izlenmeye sahip

Derdim Olsun, Toz Duman, Ela, Biziz gibi Youtube üzerinde pek çok şarkısı bulunan Yusuf Aktaş, sadece Youtube üzerinde tıklanmakla kalmamış, popüler müzik uygulaması Spotify'da da üst sıralara yerleşmeyi başarmıştı. Ela şarkısı 53 milyon tıklanan Aktaş, bu şarkıdan tam olarak 100 bin TL kazandığını takipçileriyle paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 06:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER