Restoranda kavga eden ve rehin alındığı iddia edilen Okan Kurt, Demet Akalın ve kızıyla Paris'e uçtu!

Beykoz'daki restoranında komşusuyla kavga eden Okan Kurt, olay görüntülerinin çıkmasının ardından yurtdışında mutluluk pozları verdi.

Restoranda kavga eden ve rehin alındığı iddia edilen Okan Kurt, Demet Akalın ve kızıyla Paris'e uçtu!

Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt'un, önceki gün Beykoz'da anlaşmazlık yaşadığı kişiyle arbede yaşadığı iddia edilmişti. Demet Akalın da sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda Okan Kurt'un dükkanda alıkonulduğunu söyleyerek, emniyet güçlerine ve basına çağrıda bulunmuştu.

O çağrı karşlık bulmuş emniyet güçleri işlettikleri Hirahan isimli restorana akın etmişlerdi.  Gittikleri karakol çıkışı konuşan Okan Kurt "Babamın arabasını parçalamışlar. Sürekli oradan çıkmamız için tehdit ediyorlar" demişti. Tehdit eden kişinin de Cumhurbaşkanı'nın berberi olduğunu iddia etmişti. 

Ve bugün.. O kavganın görüntüleri ortaya çıktı. O görüntüler tı.  Görüntülerde Okan Kurt'un oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişiye saldırdığı ve ardından arbede yaşandığı görüldü. 

Yaşanan olaylardan hemen sonra Okan Kurt, Demet Akalın cephesinden herhangi bir açıklama gelmezken ünlü çifr kızlarıyla birlikte soluğu Paris'te aldı. Demet Akalın, Instagram hesabından ailece fotoğraflar paylaştı. Çiftin keyifli hali dikkatlerden kaçmadı. 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 09:21
YORUM EKLE