Rasim Öztekin kızı Pelin Öztekin'den olay bikinili sezon açılışı

Geçtiğimiz Mart ayında kaybettiğimiz ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin'in kızı Pelin Öztekin, yaz sezonunu müthiş bir pozla açtı.

Rasim Öztekin kızı Pelin Öztekin'den olay bikinili sezon açılışı

Geçtiğimiz baharda hayatını kaybeden Rasim Öztekin'in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin yaz sezonun açtı. 

Havuzda oldukça seksi bikinisiyle poz veren Pelin Öztekin, mesajında "My season is on!" "Sezonu açtım" notunu paylaştı.

"BARİ ÜZÜLMÜŞ GİBİ YAPSAYDIN" YORUMLARI YAPILDI

Pelin Öztekin'in Instagram'dan yaptığı seksi paylaşımına bazı yorumcular tepki gösterdi.

Görüntülere yorum yazan takipçiler, "Bu nedir ya, hiç beğenmedim ve yakıştıramadım, yakın zamanda babanız vefat etti. Bari bir süre üzülüyormuş gibi yapın beceremiyorsan" mesajları yazdı. Öztekin'in paylaşımı kısa sürede 500 bin görüntüleme aldı.

pelin öztekin havuz

Yakın zamanda yeniden tiyatroda sahnelecek "Seni Unutmak İstemedim ki" isimli oyunla kendini gösterecek olan Pelin Öztekin, çalışma öncesi kısa bir tatil için güneye gitti.

2 ay sonra ilk gösterimi yapılacak olan oyunda Pelin Öztekin, Ferdi Akarnur, Kayra Şenocak, Dost Elver gibi isimlerle Temaşa Gösteri Sanatları merkezinde seyrciyle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 08:28

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE