Rapçi Ezhel'in Menajerinden Açıklama: "İstediği Zaman Türkiye'ye..."

Yaklaşık bir yıldır Almanya'nın Berlin şehrinde yaşayan 'Ezhel' ismiyle tanınan Rapçi Sercan İpekçioğlu’nun Almanya vatandaşlığı aldığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Ezhel'in menajeri Rıza Okçu, bu iddiaya cevap verdi.

Rapçi Ezhel'in Menajerinden Açıklama: "İstediği Zaman Türkiye'ye..."

Yaklaşık bir yıldır Almanya'nın Berlin şehrinde yaşayan Ezhel ismiyle tanınan Rapçi Sercan İpekçioğlu'nun, neden Türkiye'ye gelmediği merak konusu olmuştu. Kimi çevreler Ezhel'in Almanya vatandaşlığı aldığını öne sürüp, tutuklanma korkusuyla Türkiye'ye gelmediğini iddia ediyordu.

ezhel

Ezhel'in menajeri Rıza Okçu bütün bu iddialara cevap verdi.

“EZHEL’İN ALMANYA’DA OTURMA İZNİ VAR”

Rıza Okçu, "Ezhel'in Almanya'da oturma izni var. Burada yeni albümü üzerine çalışıyor. Almanya vatandaşlığı aldığı yönündeki iddia doğru değil. İstediği zaman Türkiye'ye gelebilir" diyerek ortaya atılan o iddiaları yalanlamış oldu.

Ezhel, geçtiğimiz yıl “Uyuşturucu kullanma” suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezası almıştı. Ezhel'in cezası sabıkasız olması nedeniyle 5 yıl süreyle ertelenmişti. Duruşma sonrası açıklama yapan Ezhel, çok sayıda hâkim karşısına çıktığını belirterek, “Umarım bir an önce biter. Ben müziğimi yapmak istiyorum sadece. Başka hiçbir şey istemiyorum. Yapacak bir şey yok. Adalete güveniyorum. Yıprandık biraz. Zor işleyen bir süreç oluyor” ifadelerini kullanmıştı.

ezhel

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER