Rap söyleyen Cengiz Kurtoğlu kime "Ceza" kesti?

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Harbiye Açıkhava'da vereceği konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Rap söyleyen Cengiz Kurtoğlu kime "Ceza" kesti?

Harbiye Açıkhava’da konser veren Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, en güzel şarkılarıyla hayranlarını mest etti. 6 bin kişinin izlediği ikili, gecenin sonunda ayakta alkışlandı.

AÇIKHAVA’DA USTA ÇIRAK RESİTALİ!

Fantazi müziğin sevilen isimleri, Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun Poll Productiyon organizasyonu ve Turkish Airlines sponsorluğunda düzenlenen Harbiye Açıkhava’da bir kez daha buluşarak konser verdi. İlk kez 2015 yılında aynı sahneyi paylaşan ve yoğun ilgi görmesi nedeniyle geleneksel hale gelen Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun konseri, yine dinleyicileri keyifli bir gece yaşattı. Günler öncesinden biletleri tükenen konseri 6 bin kişi dinledi. Gecede Kurtoğlu seyircisini, ‘Gece Olunca’ parçasıyla selamlarken “Saklı Düşler”, ‘Duvardaki Resim’ gibi unutulmaz eserlerini de seslendirdi. İkinci Bölümde sahneye çıkan Hakan Altun ‘Telefon’, ‘Teklif Ediyorum’, ‘Mahşere Kadar’ ve ‘Aşk Lütfen Gel’ gibi sevilen şarkılarını seyirciyle birlikte söyledi. Konserin son bölümünde ‘Duyanlara Duymayanlara’, ‘Hain Geceler’ ve ‘İstanbul olmaz Olsun’ gibi unutulmaz eserlerden beşini beraber söyleyen ikili, izleyicinin ayakta alkışlarıyla sahneden uğurlandı.

Konser öncesi soruları yanıtlayan ikili “Magazin Burada” muhabiri Engin Aytaş’a, şöyle konuştu: “Biletlerin tükenmesine alıştık. Seyirciyle aramızda karşılıklı gönül köprüsü, sevgi köprüsü var. Allah razı olsun gönül dostlarımızdan. Bu  akşam yine aşka dair olan güzelliklerden bahsedeceğiz. Sevenlerimiz bu sevdaya gönül verdiler, ellerimizden tuttular, yüreklerimizin içine girdiler, bizleri yalnız bırakmadılar. Biz isteriz ki bütün sanatçı dostlarımızın her konseri ağızlarına kadar dolsun. Çünkü Harbiye Açıkhava, gerçekten İstanbul’un en güzel müzik mabedi. Burada şarkı söylemek çok ayrıcalıklı bir şey.”

RAP MODASINA CENGİZ KURTOĞLU İLE HAKAN ALTUN DA KATILDI!

Magazin basınına çıplak sesle rap söyleyen Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun’un da performansa katılmasıyla büyük beğeni topladı. Son günlerde büyük ilgi gören rapçilere de değinen Hakan Altun, "Rapçilerin babası olarak tek kişi tanıyorum, o da 'Ceza" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER