Ramo'daki Sürprizi Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım Açıkladı

Show TV'de yayınlanan Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, dizideki sürpriz değişiklikleri magazinburada.net'e açıkladı.

Oyuncu Murat Yıldırım, çekimleri İstanbul'da devam eden Ramo dizisinin setinde çok özel açıklamalar yaptı.

murat yıldırım

Reytinglerde iyi bir performans sergileyen dizinin her şeyiyle yenilendiğini söyleyen Murat Yıldırım'ın izleyiciden gelen tepkilerin kendilerini mutlu ettiğini açıkladı.

"BU SENE İŞLER BÜYÜDÜ ÖNEMLİ MESAJLAR VERİYORUZ"

Murat Yıldırım, dizinin ikinci sezonu çekilirken İstanbul'a taşınan sette her şeyin yeni baştan dizayn edildiğini, seyirciye yeni şeyler söylediklerini ifade etti. "Bu sene işler büyüdü, arkadaşlar önemli konuları da işlemeye başladı. Ramo her şeyiyle yenilendi. Bu bizi mutlu ediyor, seyircimize yeni bir ortamda yeni hikayeler sunmak istedik, aramıza yeni oyuncu arkadaşlar katıldı. Sette aile gibi çalışıyor enerjimizi izleyicimize aktarıyoruz" dedi.

murat yıldırım ramo

"TÜRK DİZİLERİ DÜNYADA SES GETİRİYOR"

Kadrosunda Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker AksumYiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran gibi oyuncular bulunan Ramo dizisinde başrol oynayan Murat Yıldırım, Türk dizilerinin dünyada ilgiyle izlendiğini çalışmalarının ses getirdiğine dikkat çekti. "Yaptığımız işler dünya çapında ses getiriyor" diyen Yıldırım, bazı sahneleri çekerken öncesinde 15 dakika hazırlık yapma fırsatı bulmalarına rağmen rollerini başarıyla canlandırdıklarını vurguladı.

"SADECE FİLM İZLEYEBİLİYORUM"

Set yoğunluğundan ekrandaki diğer işleri takip edemediğini söyleyen Murat Yıldırım, şu anda odaklandığı tek işin Ramo dizisi olduğunu söyledi. John Wick serisini başarılı bulduğunu söyleyen Murat Yıldırım, Keanu Reeves'in yetenekli bir oyuncu olduğunu filmdeki dövüş sahneleri için yeterli altyapısı olduğunu söyledi.

keanu reeves

"ÇOK ŞÜKÜR BİZDE KORONAVİRÜS YOK"

Son dönemde birbiri ardına Koronavirüse yakalanan sektör oyuncularının setlere ara vermek durumunda kaldığını söyleyen Murat Yıldırım, "Çok şükür bizde vaka yok. Arkadaşlar sosyal mesafeye dikkat ediyor. Kalabalık çalışmıyoruz. 5 günde bir teste giriyoruz. Çok şükür bizde Koronavirüs çıkmadı" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 10:17

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE