Rahmi Özkan Müge Anlı'nın Programından Ayrıldı mı?

Bir süredir Müge Anlı’nın programında yer almayan Avukat Rahmi Özkan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Rahmi Özkan Müge Anlı'nın Programından Ayrıldı mı?

ATV’nin sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında avukat olarak yer alan Rahmi Özkan’ın bir süredir programa katılmaması merak konusu oldu.

Rahmi Özkan Müge Anlı'nın Programından Ayrıldı mı? Açıklama Geldi..

Rahmi Özkan ile ilgili birçok haber ortaya atılırken, ünlü avukatın öldüğüne dair çıkan haberlerden sonra Müge Anlı canlı yayında söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

Rahmi Özkan Müge Anlı'nın Programından Ayrıldı mı? Açıklama Geldi..

Programa sağlık sorunları nedeniyle ara verdiği öğrenilen Rahmi Özkan, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yaptı.

"EVİMDE DİNLENİYORUM.."

Ünlü avukat, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Birkaç günden beri rahatsızlığım nedeniyle evimde tedavi amaçlı dinliyorum. Şükürler olsun ki önemli bir sağlık problemim yok. Ancak bazı sosyal medya kuruluş ve yetkilileri sağlığım hakkında yalan yanlış haberlerle benim yaralı olduğumu, hastanede ve de bakım yoğun bakımda yattığımı ve öldüğümü ifade etmişlerdir. Düşünün ki bu haberler dünyanın ve Türkiye’mizin her tarafındaki dostlarım yakınlarım ve sevenlerimi ne duruma düşürmüştür. Neyse önemli olan hepimizin sağlığı inşallah önümüzdeki pazartesi günü televizyon programında siz dostlarımla olacağız. Sağlıklı günler."

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 15:02

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE