Rafet El Roman'ın babasının cenaze töreninde yanında sadece Tuğba Altıntop vardı

Türk pop müziğinin güçlü isimlerinden Rafet El Roman'ın babası İsmail Yaşdut, Almanya'da hayata gözlerini yumdu. Tekirdağ'da düzenlenen cenaze töreninde ise Rafet El Roman'ı eski eşi Tuğba Altıntop yalnız bırakmadı.

Rafet El Roman'ın babasının cenaze töreninde yanında sadece Tuğba Altıntop vardı

Rafet El Roman’ın babası İsmail Yaşdut, Almanya'nın Grosszimmern kentinde 90 yaşında hayatını kaybetti. Yaşdut, uçakla Türkiye’ye getirilerek, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindeki aile kabristanlığında defnedildi.

CENAZE TÖRENİNE SADECE YUSUF GÜNEY VE TUĞBA ALTINTOP GELDİ

Türk pop müziğinin başarılı ismi Rafet El Roman'ın babası İsmail Yaşdut'un cenazesi uçakla İstanbul'a, oradan da toprağa verileceği Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine getirildi. Yaşdut için Bahçeli Camii'nde kılınan cenaze namazına Rafet El Roman, Edirne'nin Havsa ilçesi Belediye Başkanı Aydın Balkan, Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, şarkıcı Yusuf Güney, Yuşdut'un ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

yusuf güney rafet el roman

Oldukça üzgün olduğu görülen ve taziyeleri kabul eden Rafet El Roman, babasının tabutunu omuzlarında taşıdı. Cenaze namazının ardından İsmail Yaşdut, dualarla Bahçeli Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığına defnedildi.

tuğba altıntop rafet el roman cenaze

rafet el roman cenaze

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 00:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE