Rafet El Roman eski eşine sahip çıktı

Eski eşi Ceren Kaplakarslan'ın sevgilisi tarafından şiddete uğramasının çok üzücü olduğunu, görüntüler karşısında içinin acıdığını dile getiren ünlü pop şarkıcısı Rafet El Roman, kadına yönelik şiddetin çözümü için caydırıcı cezalar olması gerektiğini söyledi. Reynmen'in gazetecilere yönelik çirkin saldırısını da eleştiren El Roman, kamuoyu önünde olan insanların daha dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Rafet El Roman eski eşine sahip çıktı

90'ların ünlü pop şarkıcısı Rafet El Roman, bir kafe çıkışında magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet gerçekleştirdi.

6 aylık hamile olan eski eşi Ceren Kaplakarslan'ın sevgilisi tarafından darp edilmesinden üzüntü duyduğunu dile getiren El Roman, mikrofonlara şunları söyledi:

"Görüntüler içimi acıttı"

Ceren adına çok üzüldüm. Görüntüler içler acısıydı. İlişkinin iç yüzü nedir, ne oldu, onu bilmiyoruz. Fakat gerekçe ne olursa olsun onu böyle görmek, beni içten yaraladı, çok üzdü.

"Umarım bebeğiyle birlikte mutlu bir hayat sürer"

Ceren benim eski eşim ancak benim dostum, arkadaşım. Burada hem kendisine, hem ailesine geçmiş olsun dileklerimi, iletiyorum. Umarım bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirir, mutlu bir hayat sürer.

"Caydırıcı cezalar olmalı"

Kadınlara yönelik şiddet haberlerini gördükçe çok üzüldüğünü belirten ünlü popçu, bunun engellenmesi için caydırıcı cezalar olması gerektiğini söyledi.

"Reynmen'in yaptığı yanlış fakat..."

Skandallarıyla gündemden düşmeyen ünlü Youtuber Reynmen'in, bir magazin muhabirini darp etmesine de değinen Rafet El Roman, kamuoyu önünde insanların daha dikkatli olmaları gerektiğini, fakat Reynmen lakalıp Yusuf Aktaş'ın yaşının genç olduğunu ve çok üzerine gidilmemesi gerektiğini söyledi.

"İkinci kez affı olmaz"

Bir kereye mahsus affedilebileceğini ancak ikinci kez aynı hatayı yaparsa affının olmayacağını vurgulayan El Roman, Reynmen'in yaptığı müziği beğendiğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 02:08
YORUM EKLE