Prens Harry Pişman mı Oldu?

Eşi Meghan Markle ile Kanada’ya yerleşen Prens Harry’nin İngiltere’deki arkadaşlarını özlediği iddia edildi. Kendisinin, WhatsApp gruplarında hiç olmadığı kadar aktif olduğu da iddialar arasında.

Prens Harry Pişman mı Oldu?

Kraliyet görevini bırakma kararı aldıktan sonra eşi Meghan Markle ile birlikte  Kanada’ya giden Prens Harry’nin, İngiltere’deki arkadaşlarından kopamadığı ileri sürüldü. İkiliye yakın bir kaynak, Prens Harry için dünyanın başka yerlerinde olmanın, eski arkadaşlarıyla iletişimde kalmak için engel olmadığını dile getirdi.

HER ZAMANKİNDEN DAHA AKTİF

Prens Harry’nin yılları aşkın süredir dahil olduğu WhatsApp gruplarında her zamankinden daha çok aktif olduğu da iddialar arasında. Mesajlarında sıkça komik görseller ve videolar attığı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 14:47

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE