Popstar Bayhan Yıllar Sonra İlk Kez Anlattı! Fare Zehiri Detayı Yürek Dağladı

Popstar yarışmasıyla tanınan Bayhan Gürhan, uzman psikolog Gökhan Çınar’ın “Katarsis X-TRA” programına konuk oldu. Gözyaşlarına hakim olamayan Bayhan, izleyen herkesi duygulandırdı.

Popstar Bayhan Yıllar Sonra İlk Kez Anlattı! Fare Zehiri Detayı Yürek Dağladı

Uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu ‘Katarsis X-TRA’nın konuğu Popstar yarışmasıyla tanınan Bayhan Gürhan oldu. Şarkıcı, annesinin kendilerine fare zehiri içirmeye çalıştığını ve çok kötü bir çocukluk geçirdiğini anlattı.

“HEP KARNIM AÇTI…”

Programda zaman zaman duygusal anlar yaşayan Gürhan, “Evimiz Adana’da tarla kenarındaydı. Annem ve ablamla yaşardım. Babamın bizden bağımsız Almanya’da bambaşka bir hayatı vardı. Hatırladığım en net şey hep karnım açtı” dedi.

“BİR DAHA ANNEMİ HİÇ GÖRMEDİM…”

Annesinin vefatını da anlatan şarkıcı, şöyle konuştu: “Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi. Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi. Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım.”

Popstar Bayhan Yıllar Sonra İlk Kez Anlattı! Fare Zehiri Detayı Yürek Dağladı…

“RAHİBELER BİZE BAKTI…”

Popstar Bayhan, annesini kaybettikten sonra Almanya’ya babasının yanına gittiklerini söyledi. “Orada da üvey annemiz oldu” diyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya’da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı. Ablam, Almanya’da okumaya devam etti, ben Türkiye’ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik. İstanbul’a geldim bir şeyler yapmaya çalıştım. Hep şarkı söylerdim. Kaybolmuş bir ruh gibiydim.”

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 16:28

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE