Polisin ihtarına uymayan ABD'li rapçi, canlı yayında vuruldu

Brian J. Quinones, polisin dur ihtarına uymadı. Canlı yayında polisten kaçan ünlü rapçi, hayranlarının gözü önünde polisin sıktığı kurşunla öldü.

Polisin ihtarına uymayan ABD'li rapçi, canlı yayında vuruldu

ABD'nin Minneapolis kentinde yaşayan ve polisin dur ihtarına rağmen aracını sürmeye devam eden ve bu sırada canlı yayın yapan Brian J. Quinones adlı rapçi, polisin 5 el ateş açması sonucu hayranlarının gözü önünde hayatını kaybetti.

Polisin "dur" ihtarına uymadı

Ünlü rapçi Brian J. Quinones, kırmızı ışıkta geçti ve polisin "kenara çek" uyarısını dikkate almadan yoluna devam etti. Rap müzik eşliğinde kafa sallayarak polisten kaçan Quinones, uzun süren kovalamacanın sonunda polisten kaçamayacağını anladı.

Polisin 5 el ateş açması sonucu canlı yayında hayatını kaybetti

Eline aldığı bıçakla aracından inen Quinones, polisin 5 el ateş açması sonucu hayatını kaybetti. Bu sırada hala canlı yayında olan telefonu, o anları saniye saniye kaydetti. Olaya karışan polisler, ünlü rapçinin ölümü karşısında büyük üzüntü duyduklarını bildirdi.  Öte yandan, Brian J. Quinones'in hayranları, "Brian Quinones için adalet" yazılı dövizlerle, olayın gerçekleştiği yerde eylem yaptı. 

Serap Salman

YORUM EKLE