Polis Sedat Peker'le dost olan ünlülerin listesini çıkardı! Ortalık fena karıştı

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla Türkiye'de aranan Sedat Peker'in yurt dışından yayınladığı videolar ülkenin gündemini belirlemeye devam ediyor. Bu arada polisin Peker'le dost olan sanatçıların listesini yaptığı öğrenildi.

Türkiye'de Sedat Peker'in Youtube üzerinde yayınladığı videolar oldukça ses getirdi. Peker'in peş peşe yayınladığı videolarda isimleri geçmemesine rağmen pek çok ünlü isim daha önce 'Reis' dedikleri Sedat Peker'le yan yana anılmamak için yoğun bir gayretin içine girdi.

demet akalın sedat peker

MAGAZİN DÜNYASI KARIŞTI

Yayınladığı videolarda ortaya attığı iddialarla Türkiye'nin gündeminde yer alan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sadece siyaset değil, magazin dünyasında da etki yarattı. Bir dönem Sedat Peker'le fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşan ünlüler,  paylaşımlarını silmeye başladı.

sedat peker küçük onur

Sedat Peker’in videoları sadece siyasette değil magazin dünyasında da etki yarattı. Bir dönem Peker’in yanında olmakla övünen ve fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan ünlü isimler, şimdi bu paylaşımlarını silmeye başladı.

DEMET AKALIN: REİS DİYE YAZILIR ADAM DİYE OKUNUR

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu'nun gündeme getirdiği isimler arasında, Demet Akalın, "Reis diye yazılır adam diye okunur. İyi ki doğdun can Reis" paylaşımı yapmış. Şarkıcı Gökhan Özen ise "Mangal yürekli adam" şarkısını Peker için yazmış.

sedat peker mehmet ali erbil

Polis fezlekesinde Peker dostu sanatçılar olarak şu isimler sıralanıyor: Ebru Gündeş, Hande Yener, Emel Müftüoğlu, Elif Karlı, Seda Sayan, Davut Güloğlu, İsmail Türüt, Mehmet Ali Erbil, Stelyo Pipis, Bülent Serttaş, Demir Karahan ve Onur Sarıkaya (Küçük Onur)

sedat peker özge

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 00:50

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE