Pınar Eliçe kansere yakalandı!

Bir zamanların yıldızı Pınar Eliçe kansere yakalandığını katıldığı bir televizyon programında duyurdu.

Pınar Eliçe kansere yakalandı!

Şarkıcı Pınar Eliçe katıldığı canlı yayında cilt kanserine yakalandığını duyurdu. Estetik operasyon için doktora giden Eliçe yapılan tetkiklerin ardından kanser olduğunu öğrendi.

Pınar Eliçe kansere yakalandı!

Sahne hayatına oryantal olarak başlayan daha sonra müziğe yönelen Pınar Eliçe kansere yakalandığını duyurdu. 

Pınar Eliçe kansere yakalandı!

Pınar Eliçe'nin açıklamalarından satırbaşları; "Bir sabah uyandım. Estetik için doktoruma gittim. Şuramda bir ben vardı. Muayene esnasında doktor sordu 'ne zamandır var bu? Bunun hemen alınıp patolojiye gitmesi lazım’ dedi."

Pınar Eliçe kansere yakalandı!

"Üç hafta sonra patoloji sonucu geldi Cilt Kanseri teşhisi kondu bana 7 ay önce. Çocuklarıma bile söylemeden ilk operasyonumu oldum. Çok kötü bir süreç... Sonrasında ikinci ameliyata karar verdiler, tekrarlamaması için. Çok fazla bunu yansıtmadım, çok zor günler. 60 tane nur topu dikişim var. Kanser tekrarlamasın diye göğüs kısmımı kazıdılar sonra da dikiş atıldı. Her şey Film şeridi gibi geçti gözümün önünden."

Pınar Eliçe kansere yakalandı!

Daha içe döndüm, artık hiçbir şeyi takmıyorum. Su akacak yolunu bulacak. Benim için önemli olan çocuklarım sadece… Kızım üniversitede hukuk kazandı, oğlum da inşallah seneye üniversiteli olacak. Doktorum beni çağırdı ‘bir iyi, bir kötü haberim var’ ben anladım kanser olduğumu, ‘kaçıncı evre’ diye sordum ‘birinci evre’ dedi. Bu süreçte güneşe çıkamıyordum, o bölgeyi kazıdı doktor. Her anımızın değerini bilmemiz gerek, her sabah yeni bir güne başlıyoruz. Çevremdeki çocuğu kişi eledim, üç tane dostum kaldı. O gün dostu, düşmanı görebiliyorsun. Göğüs estetiği yaptıracaktım sonra vazgeçtim. Allah herkese güzel, sağlıklı yaşlanmayı nasip etsin. Bazı kadınların yaşı yok…

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE