Pınar Altuğ'dan O Görüntüye Manidar Paylaşım

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte koy koy gezerek tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor.Oyuncu, son paylaşımında fotoğrafına photoshop uygulayarak göbeğini kapatmış mayo yapmıştı.Sosyal medyanın diline düşen bu paylaşıma Altuğ'dan manidar bir yanıt geldi. İnstagram hikayesinde Aziz Sancar'ın 'Ne yaparsan yap biri konuşacak' sözlerine yer verdi.

Pınar Altuğ'dan O Görüntüye Manidar Paylaşım

'Çocuklar Duymasın' dizisinin Meltem'i Pınar Altuğ,eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile yaz tatiline devam ediyor. Tatilinden sık sık fotoğraflar yayınlayan ünlü oyuncu,son paylaştığı fotoğrafında göbeğini siyaha boyayarak sansürleyip, mayo görüntüsü vermeye çalışması dikkat çekmişti.Sosyal medyanın diline düşen bu görüntüye Altuğ'dan manidar bir paylaşım geldi.

NE YAPARSAN YAP BİRİ KONUŞACAK
Oyuncunun, yaptığı photoshop sosyal medyanın diline düştü.İnstagram hikayesinde Aziz Sancar'ın 'Ne yaparsan yap biri konuşacak' sözlerine yer verdi.

"İYİ Kİ EVET DEMİŞİM"

Son olarak eşi Yağmur Atacan'la olan fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp, "15 Ağustos 2007'de iyi ki sana 'evet' demişim kocam, iyi ki" notunu yazan ünlü oyuncuya.bir kullanıcı, "Kimse bu kadar sürmesini beklemiyordu" diye yazmıştıAltuğ ise takipçisine şöyle yanıt vermişti; "Biz başkaları için değil kendimiz için evlendik."

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 10:16

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE