Pınar Altuğ genç eşinin evden kaçmasından korkuyor mu?

Son imaj değişikliğiyle biraz Hadise’ye, biraz Seren Serengil’e dönen Pınar Altuğ röportaj verdiği Hakan Gence’yle konuşurken özüne döndü, kendisi oldu. Pınar Altuğ dobra dobra soruları cevaplarken en çok da konuşulan sözleri genç eşi Yağmur Atacan’ı kaybetme korkusu üzerine oldu. İşte o röportajdan satır başları.

Pınar Altuğ genç eşinin evden kaçmasından korkuyor mu?

YAĞMUR’A ÖZELLİKLE KİLO MU ALDIRIYOR?

“Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet” programına konuk olan Pınar Altuğ, “Eşini kıskandığın için ona kilo aldırdığın söylendi, doğru mu bu?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

Ömrümde kocamla ilgili ‘Başkasına gider mi’ gibi kıskançlıklarım olmadı. Bu laf çürüyor. Bana göre kilolu olmak, sağlık açısından endişe verici. Yoksa nasıl göründüğün senin tercihindir. Yağmur’un kilo alması, kendi seçimiydi. Beni haftada 7 gün antrenman yaparken görünce, spor hayatına geri döndü. Dolayısıyla kilo verdi. Eve de bir spor salonu kurdum.

Pınar Altuğ ve ailesi

YAŞ FARKI MESELESİ

Ünlü oyuncu, eşiyle aralarındaki yaş farkı nedeniyle kendilerini eleştirenlere de tepki gösterdi: “Ben evlendim, kime ne? Sen evlenme, beğenmiyorsan! Evlenirken kimseye sormadım, dolayısıyla yorumlar da beni ilgilendirmiyor. Biz birbirimizi sevdik, evlendik. Bir de çocuk dünyaya getirdik, mutluyuz.”

AŞKA AŞIK KADIN

Hakan Gence, Pınar Altuğ’a “Aşk kadını mısın?” sorusunu da yöneltti. Oyuncunun yanıtı şöyle oldu:

Aşk kadınıyım. Benim hayatımda hiç hesaplar yoktur. Kalbimle hareket ederim. İş için de aynı şey geçerli. Âşıkken gözüm çok bir şey görmüyor. ‘Çevre bana ne der’ kısmını hiç umursamadığım için kalbim nereye götürüyorsa oraya gidiyorum.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2021, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER