Pınar Altuğ'dan Tamer Karadağlı'ya destek!

Altın Portakal Film Festivali'nde başlayan Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı gerilimi hala sürüyor. Toplumu ikiye bölen tartışma günlerdir gündemden inmiyor. Tamer Karadağlı'ya bir destek de meslektaşı Pınar Altuğ'dan geldi. İşte detaylar...

Pınar Altuğ'dan Tamer Karadağlı'ya destek!

Antalya Altın Portakal Ödülleri'nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan gerginlik sonrası Karadağlı'ya bir destek de oyuncu Pınar Altuğ'dan geldi.

Pınar Altuğ'dan Tamer Karadağlı'ya destek!

 "Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Ödül törenleri ağzınıza geleni söylemeniz için bir yer değildir" diyen Altuğ, Karadağlı'nın kadınlara karşı saygılı, zarif bir adam olduğunu söyledi. 

Pınar Altuğ'dan Tamer Karadağlı'ya destek!

Basın mensuplarınca Nişantaşı'nda görüntülenen Altuğ, Nihal Yalçın ile gerilim yaşayan uzun yıllar birlikte aynı yapımda rol aldığı Tamer Karadağlı'ya destek oldu. Altuğ konuyla ilgili kendisine sorulan soruya şu yanıtı verdi:

"Sırası gelen ödülünü gelir alır ve ödülüyle beraber teşekkür konuşması yapar. O ödüldür sizin savaştığınız şey ve ödülü göstererek konuşursunuz. Bu insana güç katar. Konuşmanızı yapar ve inersiniz. Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Seyredenler adına sıkıcı olmaması için belli süre vardır. Yurt dışında ciddi bir kuraldır bu. Mesela Oscar'da 45 saniyeden fazla konuşamazsınız. Kimse arkada öyle durmak zorunda değil. Rica etmişler, da oraya misafir olarak ödül vermeye gelmiş. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Sunuculuk yaptığımız törenlerde ödül almaya çıkanlara 'Biraz kısa tutar mısınız?' diye rica ederiz. O törenler; içinizdekileri dökeceğiniz, sohbet edeceğiniz yerler değildir."

Pınar Altuğ'dan Tamer Karadağlı'ya destek!

NE OLMUŞTU?

58. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü'nün sahibi olan başarılı oyuncu Nihal Yalçın zafer konuşmasını yaparken Tamer Karadağlı'nın mimikleri dikkat çekmişti. Konuşmadan rahatsız olduğu her halinden belli olan Karadağ'lı Yalçın'ın "İstanbul Sözleşmesi Yaşatır" demesiyle daha da çok gerilmiş alkışı bir anda kesmişti. Bu skandal davranışı üzerine sosyal medya ikiye bölünmüştü.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 11:46

Başak Yıldız

YORUM EKLE