Perihan Savaş’tan Duygulandıran Paylaşım: ‘Çok Özledim…’

Perihan Savaş’tan sevenlerini duygulandıran paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından kendisinin de yer aldığı bir kareyi paylaşan oyuncu, bu paylaşımının altına “Çok özledim” notunu düştü.

Perihan Savaş’tan Duygulandıran Paylaşım: ‘Çok Özledim…’

Perihan Savaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı. 1995 yılında vefat eden eşi Yılmaz Zafer ile düğün günü çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, “1 Haziran 1987 hayatımıza imza attık… Çooook özledim adamım” notunu düştü.

BEYİN KANAMASI SONUCU YAŞAMINI YİTİRDİ…

Perihan Savaş’a hayranlığı nedeniyle Fatih Halkevi’nde tiyatroya başlayan Yılmaz Zafer, 1987 yılında oyuncu ile hayatını birleştirdi. Çift, bu evlilikten bir çocuk sahibi oldu. İlki 1994 Nisan ayında olmak üzere iki kalp krizi geçirerek uzun süre bakıma muhtaç şekilde yaşayan sanatçı, bu nedenle geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE