Pelin Karahan Ekrana Yeniden Dönüş Sinyali Verdi

Kavak Yelleri dizisi ile adını duyuran Pelin Karahan, Bedri Güntay ile evlenince sektöre ara verdi. Ali Demir ve Can Eyüp isimli iki çocuğu olan Pelin Karahan Akmerkez'de magazinburada.net kameralarına çok özel açıklamalar yaptı.

Pelin Karahan, Akmerkez'de alışveriş yaparken magazinburada.net kameralarına yakalandı. Alışveriş merkezinde mağazaları turlayan Pelin Karahan, yeniden ekrana dönüş sinyali verdi.

"DAHA BÜYÜK BİR EVE GEÇME İHTİYACI HİSSETTİK"

Pelin Karahan, Kavak Yelleri dizisinden sonra Muhteşem Yüzyıl, Mavi Kelebekler, Yeter ve Yuvamdaki Düşman projelerinde yer aldı.

Dizilerden sonra yemek programı sunmaya başlayan ve reklam filmlerinde boy gösteren ünlü sanatçı koronavirüs pandemisiyle birlikte adeta inzivaya çekildi.

pelin karahan

Evinde eşi ve çocuklarıyla zaman geçiren Pelin Karahan boş zamanlarında da resimle ilgilendi. Pelin Karahan, yaşadıkları evin küçük gelmesi nedeniyle ailesiyle daha büyük bir eve taşındı. Evde tadilat işlerinin devam ettiğini hala daha eşyaların gelmediğini söyleyen Pelin Karahan, AVM'ye çocukların eksiklerini tamamlamak için geldiğini belirtti. Karahan, 'Neden yeni eve taşındınız?' sorusuna, "İki çocuk olunca ev biraz küçük gelmeye başladı. Biz de daha büyük bir eve geçtik" dedi.

"ÇOCUKLAR EVDE BUNALDI"

Pandemi döneminde evden dışarı çok nadir adım atan Pelin Karahan, süreci evde geçirmeyi tercih ettiklerini söyledi. Yaz dönemini Bodrum'da geçiren Pelin Karahan ve ailesi "Bu dönemde tekrar Bodrum'a gitmek ister misiniz?" sorusuna "Çocukların okulu devam ediyor ama belki kısa süreliğine bir değişim için olabilir" dedi.

YENİ PROJENİN KESİNLEŞMESİNİ BEKLİYOR

Pelin Karahan, ekranlara yeniden döneceğinin de sinyalini verdi. Projenin detaylarını henüz açıklamayan Pelin Karahan, "Bir şeyler var kesinleşince çıkıp açıklayacağım" dedi. Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit ve Defne Kayalar'ın başrolünü oynadığı Netflix dizisi Bir Başkadır'ı çok beğendiğini söyleyen Pelin Karahan "Bir solukta diziyi bitirdim" dedi.

öykü karayel bir başkadır netflix

"HERKES HER ROLÜ OYNAYABİLİR"

Öykü Karayel'in dizide canlandırdığı başörtülü Meryem karakterini başarılı bulduğunu söyleyen Pelin Karahan, "Herkes her rolü oynayabilir, ben de böyle bir projede yer almak isterdim" dedi. 'Başörtüsü takmayan oyuncular başörtülü karakterleri oynuyor, başörtülü oyuncular açık bir karakteri oynar mı?' sorusunu ise Karahan, "Tercih meselesi arkadaşlar, herkes her rolü oynayabilir" açıklaması yaptı.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 16:27

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE