Pelin Akil Oruç Yiyince Lince Uğradı! Neden Oruç Tutmadığını Böyle Açıkladı

Pelin Akil, Ramazan ayında sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım nedeniyle lince uğradı. Oruç tutmadığı için eleştiri oklarının hedefi olan Akil, neden oruç tutmadığını böyle açıklamak zorunda kaldı.

Pelin Akil Oruç Yiyince Lince Uğradı! Neden Oruç Tutmadığını Böyle Açıkladı

Oyuncu Pelin Akil, bir sosyal medya paylaşımından sonra gelen eleştirilere karşın açıklama yaptı. Oruç tutmadığı gerekçesiyle linç edildiğini söyleyen Akil, ilaç kullanmak durumunda olduğunu söyledi.

pelin akil bisküvi reklam

Pelin Akil, sosyal medya hesabı Instagram’dan çocuklarına hazırladığı kurabiyenin tarifini paylaşarak “Kahvaltı yapıyorum” ifadesini kullandı.

pelin akil kızları

Akil’in söz konusu paylaşımından dolayı linç edildiğini söylediği bir sonraki açıklamasında, “İlaç kullanıyorum, tutamıyorum ama bu benim tercihim de olmayabilir. Ben saygısız bir şey yapmadım. Bir yemek, bir şey yok. Çocuklarıma yaptığım bir şeyi paylaştım.  Her anne çocuklarına yapacak alternatif arıyor. Onun dışında bence tutanlar da tutmayanlara saygılı olursa güzel bir şekilde yaşarız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 18:43

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE