Parti Parti Gezen Öykü Çelik’ten Şok Çıkış! ‘Abim…’

Parti parti gezdiği için eleştirilen ve ‘Kovid olanlar, toplu taşıma kullanmak zorunda olanlar’ diyerek tepkileri üzerine çeken Öykü Çelik’ten şok çıkış geldi. Kendisine çok sayıda destek geldiğini iddia eden Çelik, “Abim ‘sil’ dediği için sildim” ifadelerini kullandı.

Parti Parti Gezen Öykü Çelik’ten Şok Çıkış! ‘Abim…’

Partiden partiye koşan Öykü Çelik, tepki çeken davranışlar sergilemeye devam ediyor. Yaptığı davranışı ekmek parası için dışarıda olmak zorunda olan insanlarla kıyaslayan Çelik, söz konusu paylaşımı hakkında şok eden ifadeler kullandı.

‘SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM…’

Yeni paylaşımında ‘Valla bu gönderime çok sayıda insan destek verdi. Kimseden olumsuz tepki almadım” diyen oyuncu, devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Ağabeyim ‘sil’ dediği için sildim. Partiye gitmeyi savunmadım. Eleştirim, linç etmeyi sevenlereydi. Sözlerimin arkasındayım.”

Parti Parti Gezen Öykü Çelik’ten Şok Çıkış! ‘Abim…’

NE OLMUŞTU?..

İki hafta sonu üst üste ev partilerinde görüntülenen Öykü Çelik, eğlence sonrası paniğe kapılmış ve koronavirüs testi yaptırmıştı. Sonucu negatif çıkan oyuncu, “Etrafınızda Kovid-19 olanlara bakın. Sadece restoranlara müzik dinlemeye gidenler mi, yoksa toplu taşıma kullanmak zorunda olanlar mı?” diyerek kendisini savunmuş ve tepki çekmişti. Çelik, daha sonra söz konusu paylaşımını silmişti.

İşte o paylaşım…

Parti Parti Gezen Öykü Çelik’ten Şok Çıkış! ‘Abim…’

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE