Pandemi Döneminde Bir Parti Skandalı Daha!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın parti skandalının ardından yeni bir skandal daha yaşandı. İş insanı Caner Karaloğlu, pandemi döneminde 150 kişinin katıldığı bir parti düzenledi. Tedbirlerin yok sayıldığı geceye Şevval Şahin ile Şeyma Subaşı da katıldı.

Pandemi Döneminde Bir Parti Skandalı Daha!

Pandemi dönemindeki parti skandalları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın ardından bu kez de iş insanı Caner Karaloğlu pandemi döneminde düzenlediği partiyle gündeme oturdu. Yaklaşık 150 davetlinin olduğu partiye Şevval Şahin ile Şeyma Subaşı’nın da katıldığı öğrenildi.


Caner Karaloğlu, Yeniköy’de kendisine ait olduğu öne sürülen villada Covid-19 tedbirlerini hiçe sayarak doğum günü partisi düzenledi.
Takvim’in haberine göre, sabaha kadar süren partiye, Şeyma Subaşı, Türkiye güzeli Şevval Şahin, şarkıcı Ayşe Özyılmazel ve iş insanı Uğur Güven gibi isimler katıldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren partide çıkan seslerden rahatsız olan komşular durumu polise bildirdi.


Ekiplerin geldiğini öğrenen Şevval Şahin ile Ayşe Özyılmaz’in partiden kaçtığı öne sürülürken, evde kalan diğer isimler ise müziğin sesini kısarak camları kapattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER