Özlem Kaymaz'ın Kızı Tara de Vries Özel Helikopterle Havasını Attı

Eski Türkiye güzeli Özlem Kaymaz'ın 22 yaşındaki güzel kızı Tara De Vries, özel helikopterle Bodrum'dan Çeşme'ye uçtu. VIP yolculuk için 3 bin euro (yaklaşık 24 bin TL) ödeyen Tara De Vries yolculuktan kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Özlem Kaymaz'ın Kızı Tara de Vries Özel Helikopterle Havasını Attı

Eski Türkiye güzeli Özlem Kaymaz'ın 22 yaşındaki güzel kızı Tara De Vries, özel helikopterle Bodrum'dan Çeşme'ye uçtu.

tara de vries

VIP yolculuk için 3 bin euro (yaklaşık 24 bin TL) ödeyen Tara De Vries yolculuktan kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

tara de vries bodrum çim

Eski Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz'ın 22 yaşındaki kızı Tara de Vries, Bodrum'dan Çeşmeye gitmek için özel helikopter tuttu. Genç model, Bodrum’dan Çeşme’ye yaptığı özel helikopterli VIP yolculuk için 3 bin Euro’ya (24 bin 650 TL) uçtu.

tara de vries helikopter

BODRUM ÇEŞME ARASI 321 KM OTOMOBİLLE 3 SAAT SÜRÜYOR

Sosyal medya hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Tara de Vries, Bodrum'dan Çeşme'ye gitme kararı aldı.

tara de vries bodrum helikopter

321 km mesafe bulunan iki ilçe arasında yolculuk araçla 3 saat sürüyor. Tara De Vries, bu yolculuğu karadan otomobille yapmak yerine havadan helikopterle yapmayı tercih etti.

tara de vries çeşme

Takvim'in haberine göre; Miss Turkey ikinci güzeli, önceki gün 3 bin euro'ya yani yaklaşık 24 bin 650 liraya özel helikopter kiralayıp Çeşme'ye gitti.

tara de vries

Tara, helikopterden fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

tara de vries helikopter​​​​​​

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 17:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE