Özlem Ada Şahin'den Arda Turan açıklaması!

Arda Turan ile Berkay Şahin arasında bugün görülen son mahkemenin ardından başarılı popçunun eşi Özlem Ada Şahin'den açıklama geldi.

Özlem Ada Şahin'den Arda Turan açıklaması!

Geçtiğimiz aylarda Arda Turan'ın bir mekanda Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'in kulağına bazı sözler söylediği iddia edilmiş ve ikili arasında tartışma yaşanmıştı. Ardından mahkemelik olan Arda Turan ve Berkay Şahin'in bugün görülen son duruşma sonucunda Arda Turan'a ruhsatsız silah bulundurmak ve kasten yaralamak suçlarından bazı kaynaklara göre 2 yıl 8 ay, bazı kaynaklara göre ise 1 yıl 15 gün hapis cezası verildiği öğrenildi. Turan, taciz suçlamasından ise beraat etti. Yaşanan gelişmelerin ardından Özlem Ada Şahin, Instagram hesabından bir açıklama yayımlayarak, "Bu adam bir suçludur!" ifadelerini kullandı.

"Bu karar, 'Bir kadın kimse görmeden tacize uğrayabilir' demenin bir şeklidir!"

Arda Turan'ın beraat ettiğini açıklamasına da değinen Özlem Ada Şahin, verilen kararın sebebinin milli oyuncunun suçsuz olması değil, delillerin yetersiz olması olduğunu belirtti. Özlem Ada Şahin, "Bu kadar, 'Bir kadın kimse görmeden tacize uğrayabilir' demenin bir başka şeklidir" ifadelerine yer verdi.

Özlem Ada Şahin'in açıklamasının tamamı şu şekilde:

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 23:00

Buse Arslanoğlu

YORUM EKLE