Özge Ulusoy'un yeni aldığı mini otomobili ilgi odağı oldu

İstanbul trafiğinden bunalan Özge Ulusoy, çareyi minik araçta buldu.

Özge Ulusoy'un yeni aldığı mini otomobili ilgi odağı oldu

Ünlü manken ve sunucu Özge Ulusoy, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Mini iki kişilik araçla alışveriş merkezine gelen Ulusoy, menajeriyle otomobili test ettiğini belirtti.

EKOLOJİK ARAÇ

Özge Ulusoy, "Uzun süredir böyle bir araç almayı düşünüyordum. Burada oturduğum için gidip gelmek kolay oluyor. Az önce bir tur attım. Elektrikli olduğu için doğaya dost... Son günlerde doğaya ve çevreye ne kadar saygılı olmamız gerektiğini gördük. Işık hızlıyla elektrikli araçlara geçsek iyi olur. Bu konuda farkındalık başladı. Doğa bize bir şeyler anlatıyor. O yüzden bu aracı incelemek istedik." dedi.

özge ulusoy

"TRAFİKTE RAHAT OLACAK"

Genelde araç kullanmadığını belirten Ulusoy, "Ehliyetim var ama kullanmıyorum. Galiba bunu süreceğim. Özellikle yakın mesafelerde... Bununla İstanbul trafiği daha rahat olacak" diye konuştu.

özge ulusoy araba

"MİNİ ARAÇ 190 BİN"

Muhabirlerle sohbet eden model, "Trafik yüzünden başınızı gelen ilginç bir olay oldu mu?" sorusuna, "Bir defa Beylikdüzü'nde fuardaydım. Ataşehir'de bir işe yetişmem gerekiyordu. Kış mevsimi günlerden ise cumaydı. Yol tam altı buçuk saat sürdü. Ayaklarım uyuşmuştu" yanıtını verdi. Köpeğiyle poz vermeyi de ihmal etmeyen Özge Ulusoy'un aracının fiyatının ise 190 bin TL olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 09:28

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE