Özge Ulusoy'dan Karantina Listesi: Belimi İnceltmek İstiyorum

Manken Özge Ulusoy, koronavirüs sonrası hayatında ne gibi değişiklikler yapacağını sosyal medya hesabından açıkladı. Ulusoy, takipçilerinden de benzer liste yapmasını istedi.

Özge Ulusoy'dan Karantina Listesi: Belimi İnceltmek İstiyorum

Koronavirüs salgınının Türkiye'de de görünmesinin ardından manken Özge Ulusoy, kendisini karantinaya almıştı. Karantina sürecinden düşünmek için fazla zamanı olan Ulusoy, salgın geçtikten sonra neler yapacağına dair bir liste hazırladı. 

Allahtan önce herkes için sağlık dileyerek listesini paylaşan Ulusoy, karantina sonrasında belini incelteceğini ve daha fazla yardım ziyaretleri yapacağını yazdı. Ayrıca Ulusoy, ''Kendi içime daha fazla dönmek istiyorum'' diyerek hayatını daha anlamlı kılmak istediğini belirti.

İşte Ulusoy’un o paylaşımı:

Benim aklımda buradan nasıl çıkacağımla ilgili birkaç hedef var. Allahtan önce herkes için sağlık dileyerek tabi, haydi siz de bir liste hazırlayın hedefler koyalım

"ELİMDEKİLERİN HEP KIYMETİNİ BİLDİM"

1- Şu hayatta elimdekilerin kıymetini hep bildim ama bu olaydan sonra her şeyi daha da dikkatli tüketmeye her şeyin kıymetini daha fazla bilmeye and içtim. Hepsini listeliyorum.

"KENDİ İÇİME DÖNMEK İSTİYORUM"

2-Kendi içime daha fazla dönmek istiyorum. Yaşım ilerledikçe hayatta istediklerimizin bize öğretilenden daha değişik olduğunu anlıyorum. Daha çok anda kalmak geçmiş ve gelecek kavramlarını çok uzağımda tutmaya and içiyorum.

"BELİMİ İNCELTMEK İSTİYORUM"

3- Girdiğim halimden daha fit daha güçlü bir vücut (daha ne olacak demeyin mesela bana hep kalın gelen belim daha da ince olabilir)

"SAÇLARIMI UZATACAĞIM"

4- Daha uzun ve daha gür kürek kemiklerimden aşağı kadar gelmiş saçlar… (Uzun süre evde kalmaktan değil de iyi bakmaktan uzasınlar ama)

"EVİMLE İLGİLENECEĞİM"

5- Daha organize ve daha değişik bir ev… Şimdiye kadar yoğun tempomdan evde çok az vakit geçirdim, taşınırken bile yeteri kadar ilgilenemedim. Şimdi evde kaldıkça yapmak istediğim bir sürü değişiklik almak istediğim parçalar görüyorum. Tabi bir yandan da evin dip köşesini de toparlıyorum adım adım. Muhteşem bir düzen geldi.

"DAHA FAZLA YARDIM ZİYARETİ YAPACAĞIM"

6- Yardım yapmak benim için vazgeçilmezdi. Allahın bize bahşettiklerini paylaşmadan bu dünyada aşırı faydasız ve boş ruhlar olacağımıza inandım hep… çıktığımızda fiziki olarak da bulunacağım daha fazla yardım ziyaretleri yapacağım.

Şimdilik bunlar geldi aklıma, haydi siz de bir şeyler yazın

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER