Özge Ulusoy, Berat Albayrak iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

Özge Ulusoy hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü. Kendisine 'Berat Albayrak' imasında bulunan takipçisine sert çıktı.

Özge Ulusoy, Berat Albayrak iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

Şu sıralar iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan manken Özge Ulusoy, bir süredir hakkında çıkan iddialar yüzünden zor günler geçiriyor. Ulusoy, sessizliğini korumaya çalışsa da gelen yorumları sindiremiyor. Ünlü manken, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan kendisini eleştiren takipçilerine seslenmiş, "Ateş olmayan yerden duman çıkmazcılarla neden sencileri acabacılarla birlikte acil bir şekilde hesabımı terk etmeye davet ediyorum... Yolları açık olsun... Çünkü her nedense ya sahte hesaplar ya da beni hala takipteler ve çoğunluğu da kadın. Kalan dostlarım ve tatlı takipçilerimle paylaşımlarıma devam edeceğim" demişti.

Dayanamadı, yorumlara yanıt verdi

Dün ise Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Özge Ulusoy, yine takipçilerinin uygunsuz yorumlarına maruz kaldı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz" yazdı. Bunun üzerine ünlü manken, "Çıkar hem de hiç olmadan! Siz de yaşayın da görün. Şimdi usulca hesabı terk edin. Malum yüksek takipçili birinden spam yemek istemezsiniz" diyerek sert tepki gösterdi.

"Eğitim şart"

Yine aynı kullanıcı bir yorumda daha bulundu ve ortaya atılan iddialar üzerinden çirkin bir benzetme yaptı. Bunu da cevapsız bırakmayan Ulusoy, "Bu saçmalığına inanmak düşük zeka seviyesi zannımca. Eğitim şart, benden söylemesi" şeklinde yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER