Özge Ulusoy Aradığı Aşkı Yine Bulamadı

Özge Ulusoy, aşk hayatında yine hüsrana uğradı. Takvim’in haberine göre güzel model ile işadamı sevgilisi Faruk Çolakoğlu arasına Coronavirüs girdi. Fransa’da olduğu için Ulusoy’la görüşemeyen Çolakoğlu, ipleri kopardı.

Özge Ulusoy Aradığı Aşkı Yine Bulamadı

Karantina günlerinde yaşanan ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Güzel model Özge Ulusoy ve işadamı Faruk Çolakoğlu aşkında yeni bir kriz çıktı. Sürekli yurt dışında görüşen ikili, Coronavirüs yüzünden ayrı kaldı. Araya mesafelerin girmesinden sıkılan Faruk Çolakoğlu'nun aşkı bitirme kararı aldığı konuşuldu.

İşleri dolayısıyla yurt dışında yaşayan ve genellikle Fransa'da olan Çolakoğlu'nun, Ulusoy'dan ayrılmayı uzun süredir düşündüğü öğrenildi. Daha önce de Özge Ulusoy'u terk eden Çolakoğlu, güzel modeli sosyal medyadan takipi bırakmış ancak Ulusoy, aşkını takip etmeyi sürdürmüştü.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 12:12

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE