Özge Özder Düzenlediği Partide Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Beş aylık hamile olan oyuncu Özge Özder ve şarkıcı eşi Sinan Güleryüz, cinsiyet partisi düzenledi. Kızlarının olacağını duyuran Özder, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Özge Özder Düzenlediği Partide Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Şarkıcı Sinan Güleryüz ile 2018 yılında nikah masasına oturan oyuncu Özge Özder, şimdilerde annelik heyecanı yaşıyor. Geçtiğimiz hafta hamile olduğunu duyuran 42 yaşındaki Özder, bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.

özge

CİNSİYET PARTİSİ DÜZENLEDİ

Ünlü oyuncu, önceki gün yakın dostları ile bir araya gelerek, cinsiyet partisi düzenledi. Özge Özder, o anları sosyal medya hesabından yayınlayarak kızı olacağını duyurdu.

Özder, eşi Sinan Güleryüz ile çekilen karelerini paylaştı ve "İnsan hayatında nadir yakalanan anlardan biri işte bu anlar... Canım Pelin Akil'in gözünden ölümsüzleşmiş ne mutlu bana. Bahar ayı geçip gitmeden, o son güneşli günde yanımızda olarak ne çok mutlu ettiniz can dostlarım, bilemezsiniz" notunu düştü.

Güzel oyuncu, sözlerine "Başından beri "Kız mı erkek mi?" diye soran herkese en tatlı şekilde cevap verdiğimiz bugünün tüm anılarının kayıtlı olması benim için en büyük hediye" diye devam etti.

"BU ZOR GÜNLER DE GEÇECEK"

Koronavirüs nedeniyle partiye 30 kişinin katıldığını söyleyen Özder, "Gücenmeden sağlık durumu, test sonucu paylaşan davetlilerim ve gelmemesi gerektiği için üzüldüğüm bizi kendinden sakınmak durumunda kalan diğer can dostlarım hepinizi çok seviyor ve anlayışınız için çok teşekkür ediyorum. Bu anımız yine unutulmazlar içinde olacak ve bu zor günler de geçecek biliyorum. Yine sarılacağız sımsıkı buna inanmak istiyorum. Dileklerin en güzeli sağlık. Hepinize sağlık diliyor ve içimdeki bu küçük canla 'Başaracağız kızım' diyerek, sizin tanıklığınızda yolculuğumuza devam ediyorum." ifadelerini kullandı.

özge

"HAYATIN GETİRDİKLERİNDEN KORKMA GÜZEL KIZ"

Henüz kızına ne isim koyacağını açıklamayan oyuncu, "Bu arada cinsiyetin ne olursa olsun, hayat karşımıza ne çıkarırsa çıkarsın canımızın hep en derininde olacaksın ve bizi hep arkanda hissedeceksin. Bunu böylece bil ve hayatın getirdiklerinden hiç korkma güzel kız, aksine kucakla. Bu da sana ilk anne sözlerim olsun" dedi.

özge

Özder sözlerine şöyle devam etti, "Hepimiz için dua etmek, iyi düşünmeye çalışmak, daha çok gülümsemek ve hep pozitif olmak ödevim oldu artık. Siz de öyle yapın. Güzel dilekler, güzel sözler, dua ve hepimizin birbirimizi sakındığımız bir zaman dilimine ihtiyaç var şu an. Dilerim öyle olsun bu dönem. Hepinizi seviyorum."

Öte yandan geçen yıl çocuk düşünmediklerini söyleyen Özder, "Canımız ne zaman çekerse" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE