Özge Borak Özlemini Bikinili Karesi ile Dile Getirdi!

Sosyal medya hesabından bikinili karesini takipçilerinin beğenisine sunan Özge Borak, özlemini dile getirdi. Oyuncu, paylaştığı karesine “Farz et ki az önce denizden çıktın” notunu düştü.

Özge Borak Özlemini Bikinili Karesi ile Dile Getirdi!

Pandemi süreci ilke birlikte henüz denize girme fırsatı bulamayan Özge Borak, Instagram hesabından bikinili bir karesini paylaştı. Son olarak ‘İstanbullu Gelin’ adlı dizi ile ekranlarda boy gösteren oyuncu, paylaşımının altına dileklerini sıraladı.

“KARPUZ HÜPLETECEKSİN…”

“Farz et ki bu fotoğraf dün çekilmiş ve yine Burcu Ören çekmiş” diyerek sözlerine başlayan Özge Borak, “Yanımda yine Ezgi Görücüoğlu var. Farz et ki az önce denizden çıktın, karpuz hüpleteceksin. Düşünmek bile güzel. Söyleye söyleye gerçek olacak. Hadi herkese iyi bir hafta olsun, mesela hafta sonu denize kavuşmuş olalım henüz kavuşamayanlar olarak” ifadelerini kullandı.

İşte Özge Burak’ın bikinili o karesi…


Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 09:11

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE