Özcan Deniz’den Yeni Hamle! Eski Eşi Feyza Aktan’a Dava Açtı…

Özcan Deniz ile geçen yıl boşandığı eski eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde kendisine ait evi gasbettiği gerekçesiyle Aktan hakkında suç duyurusunda bulunan Deniz, şimdi de oğlu Kuzey’in velayetini almak için harekete geçti.

Özcan Deniz’den Yeni Hamle! Eski Eşi Feyza Aktan’a Dava Açtı…

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre, kendisine ait evi gasbettiği gerekçesiyle Aktan hakkında suç duyurusunda bulunan Deniz, şimdi de 2 yaşındaki oğlu Kuzey’in velayetini almak için harekete geçti.

GİZLİLİK VE YAYIN YASAĞI TALEBİNDE BULUNDU…

İstanbul Aile Mahkemesi’nde eski eşine velayetin değiştirilmesi için dava açan Özcan Deniz, çocuğunun velayetinin anneden alınıp kendisine verilmesini istedi. Deniz, mahkemeden gizlilik ve yayın yasağı talebinde bulundu. Mahkeme, Deniz’in talebini kabul ederek davaya yayın yasağı kararı verdi.

Özcan Deniz’den Yeni Hamle! Eski Eşi Feyza Aktan’a Dava Açtı…

“KORKMA OĞLUM, UZUN BİR YOL BU…”

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan'ın ‘iftiralar artık çekilmez bir hal aldı’ açıklamasına, yaptığı paylaşımla cevap vermişti.

Deniz, paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

“Korkma oğlum, uzun bir yol bu. Zalimin galip gelemeyeceği bir yol. Elinden geleni yapacak baban, yarınlarını iyileştirmek için. Denmesi gerekenleri söyledim, elimden geleni yaptım. Ne kaybedeceğim umurumda değil. İnsan baba olunca, cam oluyormuş. Zalimin elinde tokmak kırmaya hevesli.

Oğlum şunu bil; kırılsam da keskinim. Bana 'babam' deyip, aşkla bakmanı engelleyenlerin, seni bir saniye bile fazla yaşamanın önüne taş koyan her vicdansızın, mutlu olma hakkımıza tecavüz eden her çıkarcının 'hayattan alacağım var' deyip, faturayı sana, bana kesen herkesin elini kesen bir cam. Allah biliyor ya birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi, gerisi zor ama kolay oğlum. Seni bir enkaza çevirmek isteyen kimseye izin vermeyecek baban. Seni çok seviyorum oğlum.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE