Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasınndaki velayet krizi büyüdü

Geçtiğimiz günlerde Feyza Aktan'dan dayak yediği iddiasıyla gündeme gelen Özcan Deniz bu kez de velayet için hakim karşısına çıktı.

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasınndaki velayet krizi büyüdü

Özcan Deniz'in büyük bir aşkla evlendiği eski eşi Feyza Aktaş'la arasındaki velayet krizi bitmek bilmiyor.

özcan deniz feyza aktan

Geçtiğimiz günlerde “dayak” iddiasıyla manşetlere taşınan çift bu kez de oğulları için devam eden velayet davası için karşı karşıya geldi. Bugün görülen duruşma yeni tanıkların dinlemek üzere 14 Aralık’a ertelendi.

özcan denizin oğlu kuzey

NE OLMUŞTU?

2016 yılında Feyza Aktan ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Özcan Deniz, Aktan ile 2018'de nikah masasına oturmuştu. Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmemiş çift 15 ay sonra tek celsede boşanmıştı. 

özcan denizin eski eşi feyza aktan

Feyza Aktan'ın, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek, şarkıcı olan eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Aktan, 2018-2019 yılları arasında evli kaldığı Deniz ile ağabeyi hakkında korunma talep ettiği ve iki ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Deniz'in eski eşine şiddet uyguladığı ve "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" şeklinde tehdit ettiği  ileri sürmüştü.

özcan deniz

"OĞLUM İÇİN..."

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, Özcan Deniz hakkında Feyza Aktan'ı "Yaralama" suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açmıştı. Şüpheli Özcan Deniz'in savunmasında, iddiaların doğru olmadığını, suçlamaları kabul etmemişti. O dönem suskunluğunu koruyan Feyza Aktan bir paylaşımında “Çocuğumun olumsuz bir etkilenme yaşamaması için hep sustum” ifadelerini kullanmıştı. Özcan Deniz ise bu yılın başların Feyza Aktan’a velayet davası açarak, 3 yaşındaki oğlu Kuzey’in yanında büyümesini istemişti.

feyza aktan ve oglu

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 12:04
YORUM EKLE